• Głowice nagrobne

  Zamieściliśmy tu różne wzory głowic nagrobnych. Można wykorzystać je jako wzór dla głowicy montowanej na tradycyjnym nagrobku. W przypadku cmentarzy, gdzie nie stawiane są nagrobki tradycyjne można zamontować je na małym cokole.

  zobacz nasze realizacje
 • Nagrobki

  Jesteśmy jednym z niewielu już Zakładów Kamieniarskich, który produkuje od podstaw nagrobki z kamienia naturalnego. Nasze modele wykonane są na podstawie własnych projektów, zapożyczonych oraz zaproponowanych przez klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje przedstawiane przez klientów, którym z chęcią możemy doradzać w sprawie przygotowania indywidualnego projektu nagrobka. Nasze nagrobki stoją również na cmentarzach polskich jak i w wielu europejskich krajach.

  zobacz nasze realizacje
 • Tablice pamiątkowe

  Rożne organizacje oraz instytucje zwracają się do nas w sprawie wykonania „Tablic Pamiątkowych”. Nasze umiejętności pozwalają na profesjonalne przygotowanie projektów oraz wykonanie na ich podstawie płyt pamiątkowych. Tablice wiszą na ścianach w wielu szczecińskich kościołach, instytucjach, szkołach, obiektach sportowych, itp.

  zobacz nasze realizacje
 • Liternictwo

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju napisy na kamieniach, metodą kucia ręcznego oraz piaskowania. Oprawiamy również litery z metaloplastyki. Przygotowujemy projekty napisów w uzgodnieniu z klientem jak również realizujemy ich własne pomysły.

  zobacz nasze realizacje
 • Renowacja – naprawa

  Dzięki szczególnym umiejętnością kamieniarskim i doświadczeniu, jesteśmy w stanie podjąć się każdej renowacji starych i nowych nagrobków. Te umiejętności sprawiły, że uczestniczyliśmy m.in. w renowacjach poniemieckich nagrobków, pomników jak również nagrobków znanych osób pochowanych na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Braliśmy udział w restauracji wielu szczecińskich zabytków. Efekty naszych prac znaleźć w Zamku Książąt Pomorskich, na Wałach Chrobrego i w wielu innych miejscach Szczecina.

  zobacz nasze realizacje
 • Elewacje, Parapety, blaty, Posadzki, Schody, Kominki

  Kamieniarstwo budowlane jest to dziedzina kamieniarstwa w którym wykonuje się z kamienia m.in. elewacje, posadzki, schody, parapety, blaty kuchenne, kominki itp. Obok produkcji nagrobków, wykonujemy również elementy z kamienia na potrzeby budownictwa. Realizujemy w/w elementy na podstawie projektów budowlanych, indywidualnych jak również przygotowanych przez nas. Na życzenie klientów dokonujemy sami wszelkich pomiarów na podstawie których realizujemy zamówienie. W razie potrzeby, podczas pomiarów wycinamy również szablony w celu uniknięcia błędów.

  zobacz nasze realizacje